Азаров запевнив, що Україна зайвого газу не купуватиме

Прем'эр запевнив, що уряд купуватиме у "Газпрому" стільки газу, скільки буде потрібно для внутрішнього споживання.

Прем`єр-міністр Микола Азаров заявляє, що Україна купуватиме в Росії газу стільки, скільки буде необхідно для внутрішнього споживання.

"Ми купуватимемо газу стільки, скільки нам необхідно для того, щоб були запаси газу на зиму в газосховищах, для того, щоб ми забезпечили роботу свого народного господарства, нашої економіки. Все, нам зайвий газ не потрібний. І так робить будь-який нормальний покупець, якщо йдеться про ринок", - сказав Азаров, відповідаючи на запитання, до якого обсягу може бути збільшена закупівля газу, щоб забезпечити зниження ціни на нього.

"Ми за те, щоб переглянути контракт (про закупівлю газу), і контракт має відповідати ринковим умовам, насамперед. І тут ми покупці – ми повинні формувати свій запит на цей товар. Звісно, ми маємо враховувати інтереси російської сторони. Тобто, мають бути передбачуваність, надійність тощо", - сказав Азаров.

При цьому він вкотре критично оцінив контракти на постачання газу, підписані в січні 2009 року, зокрема те, що Україна взяла на себе зобов`язання купувати газ в обсягах, які перевищують потребу в газі.

"Криза була в країні, про які величезні обсяги газу можна було домовлятися", - сказав Азаров.

25 березня голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер під час зустрічі з Азаровим у Москві заявив, що ціна російського газу для України залежатиме також від обсягів його закупівлі.

Читайте також:

Україна не пропонувала створення консорціуму в обмін на дешевий газ

Росія готова переглянути газові контракти з Україною

Москва розповіла, від чого залежатиме ціна газу для України

ВідеоАзаров запевнив, що Україна зайвого газу не купуватиме

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: