Азаров запевнив, що в Україну повертаються інвестори

Прем'єр заявив, що американські, європейські та японські інвестори одностайно відзначають стабілізацію економічної ситуації в Україні і виявляють до неї інтерес.

До Міністерства фінансів України продовжують надходити пропозиції провідних інвестиційних банків про випуск облігацій зовнішньої державної позики, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

На даний момент Україна отримала вже 9 пропозицій від лідерів ринку.

"Інвестори одностайно відзначають стабілізацію економічної ситуації в Україні і істотне поліпшення очікувань у зв'язку з приходом професійного уряду і збалансованою, узгодженою політикою президента України, парламентської коаліції і уряду", - цитує Азарова його прес-служба.

"Банки звертають увагу на збільшення довіри до нашої держави, що виявляється в стрімкому поліпшенні спредів українських цінних паперів. Велику зацікавленість вийти на український ринок виявили як європейські, так і американські, японські інвестори", - говориться в повідомленні.

Коментуючи пропозиції інвестиційних банків, Азаров заявив, що уряд високо цінує зацікавленість системних інвесторів у відновленні роботи в Україні і вітає їх пропозиції.

"Економічна ситуація поліпшується, ми повертаємо фінансову стабільність, відновлена співпраця з Міжнародним валютним фондом, в проекті державного бюджету передбачений мінімальний можливий дефіцит, і ми чітко визначили джерела його фінансування", - заявив прем'єр-міністр України.

Як повідомлялося, іноземні інвестиції в Україну з початку 2010 року склали 1,6 млрд доларів.

Читайте також:

Фондовий ринок України обігнав за зростанням країни БРІК

З початку року Україна залучила 1,6 млрд доларів інвестицій

Україні потрібно 70 мільярдів доларів на рік, і так 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: