Азаров запропонував добровільний перехід на підвищений пенсійний вік

Прем'єр припустив, що на першому етапі (2-3 роки) пенсійної реформи можна буде піти на добровільний перехід на підвищений вік.

Прем'єр-міністр Микола Азаров припускає введення добровільного переходу на підвищений пенсійний вік при проведенні пенсійної реформи. Про це глава уряду заявив на семінарі для представників регіональних ЗМІ.

"На першому етапі, це десь 2-3 роки, поки ще ситуація буде більш-менш, піти на добровільний перехід на підвищений вік. Хочеш піти з 57 - будь ласка, працюй і в 57 років, одержиш стимули відповідні", - сказав Азаров.

Серед таких стимулів прем'єр назвав, зокрема, збільшення розміру пенсії. "А потім треба вже буде переходити на обов'язковий перехід", - підкреслив він.

Крім того, Азаров не виключив, що можливе поетапне підвищення пенсійного віку для жінок не протягом 10 років, а протягом 15 років, тому що "рано чи пізно нам доведеться на це йти".

Глава уряду додав, що жоден кредитор не захоче працювати з Україною, якщо в країні не будуть проводитися реформи.

Нагадаємо, нещодавно МВФ нагадав Україні, що пенсійна реформа і, зокрема, підвищення пенсійного віку є умовою отримання чергового траншу.

Читайте також:

Кабмін: ми не обійдемось без підняття пенсійного віку

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

Янукович: пенсійна реформа не готова до впровадження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: