Азаров запропонував Росії допомогти розв'язати проблеми ЧФ РФ

Український прем'єр планує запропонувати своєму російському колезі взяти на себе частину проблем Чорноморського флоту в Криму.

Прем'єр Микола Азаров має намір порушити перед Росією низку питань, пов'язаних з перебуванням Чорноморського флоту РФ у Криму.

"З урахуванням того, що перспектива по Чорноморському флоту визначена, скажімо, років на 30, то й гроші повинні вкладатися, виходячи з перспективи. Ось ці проблеми ми обов'язково з російським керівництвом завтра будемо обговорювати", - сказав Азаров.

"Ми будемо говорити (під час зустрічі з Володимиром Путіним) про розвиток міста Севастополя, про розвиток його інфраструктури", - додав він.

Прем'єр повідомив, що "є, дуже багато проблем, у вирішенні яких уряд готовий брати участь, але, оскільки тут кілька десятків тисяч військовослужбовців, членів їх сімей, які пішли на пенсію, то і російський уряд має взяти частину проблем на себе".

"Наприклад, морський трамвай, який з'єднує дві частини міста. Чи треба розповідати, що всі катери вийшли з ладу... Житло треба будувати? Треба. Очисні споруди треба будувати в Севастополі? Треба", - розповів Азаров.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Микола Азаров 27 червня перебуває у Севастополі з одноденною робочою поїздкою.

Нагадаємо, 28 червня прем'єр-міністри Росії і України Володимир Путін і Микола Азаров мають зустрітися в Москві й обговорити співпрацю в енергетичній сфері.

Читайте також:

Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Росія підготувала документи, щоб відсудити Севастополь в України

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: