Азаров запропонував Росії об'єднатись проти США

Микола Азаров у Москві розповів, що Сполучені Штати збираються виходити з кризи за рахунок "нас з вами", а отже їх позиції слід протиставити власну.

Голова комітету з фінансів і банківської діяльності ВР, депутат від Партії регіонів Микола Азаров вважає, що не варто сподіватися на те, що засідання країн "Великої двадцятки" (G20) дасть відповіді на питання, яким чином Україна, Росія, а також низка інших країн можуть з найменшими втратами вийти з кризи, яка, за оцінками експертів, триватиме ще декілька років.

Про це Азаров заявив сьогодні, 27 березня, виступаючи в Москві на українсько-російському форумі.

Він заявив, що, говорячи про необхідність спільної роботи над подоланням кризи, більшість країн, у першу чергу, високо розвинених, у тому числі й США, діють самостійно, захищаючи виключно свої інтереси.

"Такі країни, як Сполучені Штати, загалом, збираються виходити з цієї кризи за рахунок нас з вами. Це абсолютно очевидно. І якщо позиції G20 протиставити думку не лише однієї Росії, а разом із нею великого блоку держав, які б підтримали її точку зору, тоді ті рішення, які будуть ухвалені, для нас з вами будуть позитивними. І тут, як ніколи, потрібна єдина позиція, наших країн зокрема", - сказав Азаров.

Він наголосив на необхідності розширення співпраці між Україною і Росією, зокрема і на рівні громадських організацій, таких як Українсько-російський форум. Азаров вважає, що результати, досягнуті на таких форумах, необхідно доводити до відома урядів двох країн. У зв`язку з цим "регіонал" заявив, що готовий узяти на себе повноваження надавати подібну інформацію уряду України.

Читайте також:

"Велику двадцятку" проситимуть створити фонд на 100 мільярдів доларів

Азаров радить українцям скуповувати золото

Азаров порівняв Кучму з привидом батька Гамлета

ПР пообіцяла заблокувати отримання Україною другого траншу від МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: