Азаров запропонував Тимошенко помінятися місцями

Міністр фінансів опозиційного уряду закликав прем`єра швидше надати Раді змніи до бюджету.

Уряд повинен невідкладно внести на розгляд Верховної ради зміни до бюджету на 2009 рік. Про це заявив у програмі "Свобода на Інтері" один з лідерів Партії регіонів Микола Азаров.

За його словами, на нараді в президента він наполягав на цьому, а у відповідь прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко “запропонувала мені – якщо ви такий розумний, то зробіть свій бюджет, подайте його, а ми його приймемо”. “А я їй кажу: “Давай поміняємося місцями, спершу, і через тиждень буде бюджет”. Азаров підкреслив, що розробка бюджету - це обов`язок уряду.

На його думку, нинішня ситуація з бюджетом нагадує ситуацію, коли “продірявився басейн і через дірки протікає вода”. Він підкреслив, що в цій ситуації розумно - “дірки закласти”, а уряд вирішив з “відрами бігати і наливати воду”, щоб підтримувати певний рівень рідини. “Уряд по всьому світу бігає з відрами і позичає гроші”.

Азаров підкреслив, що Партія регіонів не може підтримати також деякі пункти декларації, яка готується для відновлення співпраці з МВФ. “Підвищення тарифів, ціни на газ, збільшення пенсійного віку - за це ми не будемо підписуватися”, - сказав він і додав: ”Ми посиділи, послухали (йдеться по зустрічі з керівництвом країни), але ми з цим погодитися не можемо”.

Нагадаємо, 27 лютого в Секретаріаті президента відбулася нарада, в якій брали участь прем`єр Юлія Тимошенко, спікер Володимир Литвин, голова Національного банку Володимир Стельмах та представник фракції Партії регіонів Микола Азаров. Основні політичні фігури країни вірішили підготувати спільний документ до Міжнародного валютного фонду, а також прийняти антикризові заходи для нормалізації економіки.

Читайте також:

У пенсійному фонді діра в 17 мільярдів гривень

Військовий бюджет-2009: назустріч деградації

Ющенко виписав рецепт виходу з кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: