Азаров заявив про лічені дні до газового компромісу з Росією

Азаров заявив про лічені дні до газового компромісу з Росією

Микола Азаров / Фото: kmu.gov.ua

Азаров зазначив, що під час його зустрічі у вівторок із прем'єром Росії Володимиром Путіним той підтвердив, що переговори незабаром завершаться.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує досягнення домовленості з Росією щодо газу найближчим часом. Про це він сказав журналістам у Санкт-Петербурзі.

Зокрема, Азаров зазначив, що під час його зустрічі у вівторок із прем'єром Росії Володимиром Путіним той підтвердив, що переговори незабаром завершаться.

"Вчора (18 жовтня) прем'єр-міністр Путін це підтвердив, що вони (переговори) близькі до завершення, що практично вже залишилися, скажімо, лічені дні до того моменту, коли ми зможемо досягти компромісного рішення", - сказав Азаров.

Він зазначив, що за домовленістю сторін до остаточного рішення процес переговорів коментуватися не буде.

Азаров зазначив, що він задоволений результатом переговорів з російським колегою, констатувавши конструктивізм цих переговорів.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович допускає підвищення тарифів на газ у разі, якщо Україні не вдасться домовитися з Росією про прийнятну ціну на газ, що постачається.

Раніше Азаров розраховував на досягнення компромісу з Росією щодо перегляду газових угод до 27 жовтня.

Нагадаємо, напередодні Путін заявив, що вважає обґрунованими ціни на газ, які "Газпром" пропонує своїм партнерам у Європі.

ЗМІ також повідомляли, що президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмитро Медведєв не домовились про зниження ціни на газ для України.

Читайте також:

ЗМІ: Янукович та Медведєв не домовились про газ

Росія не мінятиметься з Україною "халявним" газом на російську мову

Україна та Росія досягли газового компромісу

Азаров заявив про лічені дні до газового компромісу з Росією

Азаров заявив про лічені дні до газового компромісу з Росією

Повʼязані теми:

Наступна публікація