Азаров заявив, що з Росією виникли складнощі

Микола Азаров заявив, що в переговорах з Росією щодо суднобудування виникли деякі складнощі та непорозуміння з Володимиром Путіним.

У переговорах про створення спільного україно-російського підприємства по суднобудуванню виникли труднощі. Про це повідомив прем'єр Микола Азаров.

"Ми зараз ведемо переговори про створення СП в галузі суднобудування. Спочатку начебто "загорілися", Володимир Путін дав команду розібратися в цьому питанні, і виявилося, що російські суднобудівні заводи завантажені на третину. Тому важка тут ситуація в принципі", - сказав він.

Раніше, Азаров повідомив, що в ході майбутнього засідання україно-російської міжурядової комісії питання співпраці в галузі суднобудування детально обговорювати не планується.

Як повідомлялося раніше, голова правління ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" Олексій Федоров заявив, що українські та російські авіапідприємства домовилися про створення спільного підприємства із закупівлі матеріалів і комплектуючих виробів для післяпродажного обслуговування літаків марки "Антонов".

Так, Російсько-українське спільне підприємство (СП) "ОАК-Антонов" очолить гендиректор ТОВ "Управляюча компанія" ОАК - Цивільні літаки" Юрій Грудінін.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Україна має намір передати Росії контроль в авіабудівному концерні "Антонов", щоб отримати знижку на газ в 2010 році. 50 відсотків плюс одна акція компанії можуть бути передані ОАК, а натомість "Антонов" отримає невелику частку в російській корпорації.

Читайте також:

Українською авіацією керуватимуть росіяни

РФ запропонувала замінити в Ан-148 українські двигуни на російські

Росія та Україна створять спільне авіапідприємство до осені

Україна пообіцяла не віддавати Росії авіапромисловість та суднобудування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: