Азаров зізнався, що бере уроки української мови

Прем'єр-міністр розповів, що бере уроки української мови, щоб читати документацію, підписувати папери, спілкуватися на офіційному рівні, але коли йому зручно переходить на російську.

Прем'єр Микола Азаров заявив, що бере уроки української мови.

"Ви розумієте, що основна мова, якою мені доводиться користуватися, читати документацію, підписувати папери, спілкуватися з людьми - це українська. Тому тут проблем у мене немає", - зазначив прем'єр в інтерв'ю ВВС.

"Але коли я хочу говорити швидко, доступно і вільно, - я спілкуюся тією мовою, якою володію вільно, а не змушений думати і підбирати слова. Якщо мені треба чітко донести до співрозмовника свою думку, як от зараз, я це роблю російською мовою, яка є для мене рідною", - заявив Азаров.

Він також наголосив, що уряд буде підтримувати ту тезу, що кожна людина повинна мати можливість спілкуватися тією мовою, якою їй зручно і яку вона вважає рідною.

Нагадаємо, наприкінці травня зареєстровано законопроект, який надає органам місцевого самоврядування повноваження з визнання регіональних мов або мов меншин поширеними на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко висловив упевненість, що внаслідок ухвалення закону російська мова отримає регіональний статус по всій території України.

Читайте також:

Азаров вже торгується з росіянами за українську трубу

Азаров назвав свободу слова "фундаментальною цінністю"

Азаров відправився в Люксембург на переговори з керівництвом ЄС

Азарова непокоїть те, що половина населення не довіряє уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: