Азаров зізнався, що відчуває себе на 100% українцем

Азаров ідентифікує себе лише з Україною, вважає себе справжнім українцем і каже, що його основна місія - забезпечення достатнього рівня життя громадян цієї країни.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що відчуває себе на 100% українцем. Про це він сказав на зустрічі з німецькими журналістами.

"Я себе відчуваю на 100% українцем. І я себе ідентифікую з Україною і більше ні з ким іншим", - підкреслив Азаров.

При цьому він зазначив, що не соромиться свого радянського минулого, оскільки в ті часи він закінчив найкраще вищий навчальний заклад в країні, став професором і доктором наук.

"Мені абсолютно нема чого соромитися свого радянського минулого. Я бачив як плюси, так і мінуси тієї системи. Зараз моє завдання, щоб те, що було хороше, не втратити, а те, що було негативне, ні в якому разі не зробити знову", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що завданням для влади є забезпечення достатнього рівня життя громадян країни, її конкурентоспроможності.

Нагадаємо, Микола Азаров народився в російському місті Калуга. Як відомо, Азаров почав вивчати українську мову. Він проте заявляє, що знання української мови та його добра репутація ніяк не пов'язані.

Читайте також:

У Партії регіонів побачили в Азарові загрозу для держави

Янукович накричав на Азарова, бо Україну в світі вважають Тьмутараканню

Азаров: я достатньою мірою володію українською мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: