Азаров зізнався, що колись теж ледь не сів у в’язницю

Азаров висловив обурення тим, що Юлія Тимошенко критикує Віктора Януковича за кримінальне минуле.

Керівник виборчого штабу Віктора Януковича, депутат-регіонал Микола Азаров розповів, що в бурхливій юності йому доводилося часто битися і через це він ледь не потрапив за ґрати. При цьому Азаров висловив обурення тим, що кандидат у президенти Юлія Тимошенко критикує Януковича за кримінальне минуле.

"Кримінал рветься до влади". Це про події 40-річної давнини, коли хлопчина Янукович брав участь у бійці. Причому суди скасували вироки і суто юридично він не судимий. Та немає жодного кримінального минулого і по суті – є судова помилка!", - заявив Азаров виданню "Фокус".

Він наголосив, що і сам міг потрапити за ґрати за бійки в 17 років. "Я теж, як Янукович, виховувався у бабусі, без батька, заступатися не було кому. І я так само міг "загриміти": міліція тоді сильно не розбиралася, хапала того, хто перший попався", - сказав Азаров.

Водночас він нагадав, що всі вироки Януковичу були скасовані і лідер ПР навіть вступив у Компартію, що неможливо було б зробити, маючи хоч одну помарку в біографії.

"І коли він вступив у партію, всім було зрозуміло, що ніякого кримінального минулого за ним немає. Він би в тій системі ніколи не зміг би стати директором підприємства. Я знаю, як тоді "під мікроскопом" дивилися біографію. І жодних перспектив у тебе з судимістю не було", - підкреслив керівник виборчого штабу Януковича.

Азаров також спростував чутки про те, що позбавитися від судимостей у Януковича не вийшло б "без тісної співпраці з людьми в погонах".

"Ну який інтерес він представляв для спецорганів? Він не спілкувався з іноземцями, дисидентами. Вербували тих, хто представляв політичний інтерес. А Янукович жив в Єнакієвому, робочим був", - сказав він.

Читайте також:

Начальника українських тюрем просять розповісти, де і коли сидів Янукович

Жінки України вимагають від Януковича сказати, чи ґвалтував він когось

Кожен двадцятий український держслужбовець приховував свої судимості

У Мін’юсті пояснили, що судимості Януковича - це вже неактуально

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: