Азаров знову відправився до Росії

Цього разу український прем'єр відправився до Санкт-Петербурга для налагоджування відносин із керівниками урядів держав СНД.

Прем'єр-міністр Микола Азаров відбув у Санкт-Петербург для участі в засіданні Ради голів урядів країн Співдружності Незалежних Держав. Разом із ним до Росії відправилися також міністр економіки Василь Цушко й заступник глави Адміністрації президента Андрій Гончарук.

Спочатку Азаров візьме участь у засіданні міждержавної ради євразійського економічного співтовариства на рівні голів урядів, після чого братиме участь у засіданні ради голів урядів держав-учасниць СНД.

Обидва засідання пройдуть у Костянтинівському палаці.

У ході поїздки також плануються двосторонні зустрічі із прем'єр-міністром Білорусі Сергієм Сидорським і прем'єром Казахстану Карімом Масимовим.

У п'ятницю ввечері Азаров повернеться в Київ.

Нагадаємо, раніше Азаров наголошував на необхідності активізації відносин України з країнами СНД.

Останнім часом український прем'єр кілька разів відвідував Росію та зустрічався з прем'єром РФ Володимиром Путіним.

Остання з таких зустрічей відбулася в Сочі 30 квітня під час засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії. Під час цієї зустрічі пролунала низка гучних заяв, зокрема Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз України".

Читайте також:

Азаров: Україна вступить до ЄЕП, якщо це буде вигідно

Азаров: Кабмін виконав вимоги МВФ

Янукович наказав Азарову вирішити проблему з кримськими татарами

ВідеоАзаров знову відвідав Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: