Азаров зробив суворе попередження Табачнику

За словами Азарова, Табачник не впорався з питанням посилення фінансування зарплат вчителів, що призвело до протестів.

 Прем'єр Микола Азаров на засіданні уряду у середу, 23 березня, зробив суворе попередження міністру освіти Дмитру Табачнику.

За словами Азарова, міністерство не впоралося з питанням посилення фінансування зарплат вчителів, що призвело до протестів. Він також дорікнув Табачнику тим, що міністр навіть не вийшов поспілкуватися з протестувальниками у вівторок.

Нагадаємо, 22 березня в Києві відбулась численна акція протесту працівників освіти. Близько 10 тисяч мітингувальників зібралися біля будівлі уряду, починаючи з вул. Садової. Протестувальники скандували "Ганьба", тримали гасла: "Працівники освіти - проти неконституційних чиновників", "Терпіння має межу", а також назву практично всіх областей України, які приїхали на мітинг.

"Вчорашнє пікетування Кабміну вчителями з вимогами, які насправді уряд розглянув вже 3 місяці тому - це констатація безвідповідальності профільного міністра і місцевих адміністрацій, які фінансують заклади освіти", - заявив Азаров.

Він наголосив, що вкрай незадоволений тим, що Табачник виявився нездатним вирішити це питання вчасно і без конфліктів.

"Ви навіть не вийшли до вчителів, не знайшли потрібних слів для своїх людей. Роблю вам суворе попередження", - зазначив прем'єр.

Азаров нагадав, що на засіданні в середу Кабмін ухвалить рішення щодо 20% надбавки до зарплат тим працівникам освіти, "які ще досі їх не отримали, а саме психологи і вихователі дошкільних та середніх спеціальних навчальних закладів, тощо".

Читайте також:

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

Табачник пообіцяв 4G-інтернет кожній школі

Табачник викине з програми 11 класів "зайві" предмети - щоб було як в Росії

ВідеоАзаров зробив суворе попередження Табачнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: