Азаров зустрівся з Путіним у Росії

На зустрічі глав делегацій держав–членів СНД у Санкт-Петербурзі, яку відкрив Володимир Путін, також взяв участь Микола Азаров.

В Санкт-Петербурзі, в президентській бібліотеці ім. Бориса Єльцина, відбулась зустріч глав делегацій держав–членів СНД, в якій взяв участь прем'єр-міністр України Микола Азаров, повідомила прес-служба уряду.

Зустріч відкрив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін.

У своєму вступному слові глава російського уряду зазначив, що сьогодні, після кризи, товарообіг між країнами СНД збільшився на третину.

Як відомо, торгово-економічні стосунки між Україною і російською Федерацією за 10 місяців поточного року зросли більш ніж на 80%.

Після зустрічі глав делегацій розпочалось засідання Ради глав урядів держав–учасниць СНД. На засіданні планується обговорити хід підготовки проектів договору про зону вільної торгівлі й Міждержавної цільової програми інноваційної співпраці країн СНД.

Також в програмі засідання – обговорення угод про співпрацю в галузі правової охорони інтелектуальної власності, про створення сумісних національних телемедичних систем, плану заходів в сфері гуманітарної співпраці.

Глави урядів держав – членів СНД планують заслухати прогноз виробництва й споживання енергоресурсів на період до 2020 року, концепцію підвищення продовольчої безпеки, основні напрямки створення й функціонування ринку м'ясо-молочної продукції, інформацію про основні цільові макроекономічні показники розвитку країн СНД.

Також планується заслухати звіти про діяльність Координаційної транспортної ради в 2006–2009 рр., про діяльність Міждержавної ради з стандартизації, метрології й сертифікації, а також інформацію про хід виконання Плану реалізації першого етапу Стратегії економічного розвитку СНД, про виконання єдиного бюджету органів СНД за 2009 рік, про внесення змін в бюджет СНД на 2010 рік та про бюджет СНД на 2011 рік.

На засіданні в Санкт-Петербурзі глави урядів країн СНД планують розглянути питання використання асигнувань на створення й розвиток об'єднаної системи спільної протиповітряної оборони.

Читайте також:

Азаров полетів в Росію на зустріч із Путіним

Держдума РФ: Росія втратила довіру до України

Азаров: створювати "газове" СП з Росією ніхто не квапиться

ВідеоАзаров зустрівся з Путіним у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: