Азаров звільнив главу Держспоживстандарту

Кабмін звільнив керівника Держспоживстандарту Олега Поволоцького, який очолював комітет з кінця березня.

Кабінет міністрів звільнив Олега Поволоцького з посади голови Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики.

Причиною звільнення вказано заяву Поволоцького. Відповідне розпорядження від 11 серпня №1606-р оприлюднено на офіційному сайті уряду.

Нагадаємо, 29-річний Поволоцький був призначений на цю посаду прем'єром Миколою Азаровим наприкінці березня.

До призначення він працював у керівництві ТОВ "Оператор електронної звітності". Даний оператор виступає приватним посередником у подачі підприємцями електронних звітів до Державної податкової адміністрації та фондів соціального забезпечення.

Держспоживстандарт - це спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів, стандартизації, метрології, підтвердження відповідності.

Нагадаємо, раніше у Партії регіонів прогнозували, що вже у серпні відбудуться перестановки у владі. Як пояснив заступник глави парламентської фракції ПР Михайло Чечетов, "у серпні ми знову підіб'ємо проміжні підсумки роботи, і не виключено, що будуть нові перестановки. Але виключно в інтересах командного результату".

Читайте також:

Азаров віддав керівництво українським титаном людині Фірташа

В Україні створять нову систему контролю якості продуктів

Азаров не підвищуватиме зарплати держслужбовцям

За місяць в Україні виростуть ціни на цукор, овочі і м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: