Азарова чекають у Китаї

Прем’єр Микола Азаров відвідає Китай. Про дату візиту та його мету не повідомляється.

Уряд готує візит прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Китаю.

Про це повідомив президент України Віктор Янукович на зустрічі з віце-прем'єр міністром державної ради Китайської Народної Республіки Чжаном Децзяном в п'ятницю в Пекіні

"Андрій Клюєв (перший віце-прем'єр України) почав підготовку візиту прем'єр-міністра Миколи Азарова в Китай", - сказав він. Крім того Янукович повідомив що восени цього року в Україні чекають делегацію Китаю.

"Будуть створюватися умови для міжрегіональної співпраці", - підкреслив президент.

За словами глави української держави, співпраця України і Китаю буде заснована на міцній політичній основі.

"Ми домовилися, що буде підписано угоду між комуністичною партією Китаю і Партією регіонів, яка буде фактично займатися нашими стратегічними рішеннями", - зазначив президент.

Крім того, Янукович зауважив, що на зустрічі з Ху Цзіньтао сторони домовилися, що підпишуть угоду про стратегічне співробітництво в зручний для сторін час.

Янукович нагадав про те, що в ході зустрічі з Ху Цзіньтао досягнута домовленість про підвищення статусу міждержавної українсько-китайської комісії до рівня постійно діючого українсько-китайського комітету зі співробітництва.

Цей комітет з української сторони очолить перший віце прем'єр України Андрій Клюєв, а з китайської віце-прем'єр міністр державної ради КНР Чжан Децзян.

"Ті доручення, які ми дамо урядам наших країн, будуть спрямовані на створення конкретних механізмів щодо виконання наших рішень", - сказав президент.

Нагадаємо, з 1 по 5 вересня Віктор Янукович перебуває у Китаї з державним візитом. Сторони обговорять ряд питань щодо співробітнитцва.

Читайте також:

Янукович: Україна завжди дотримувалася політики одного Китаю

Китай пообіцяв не застосовувати ядерну зброю проти України

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: