Азарова обурила пропозиція пересісти з "Мерседеса" на велосипед

Глава уряду категорично відмовився від скорочення парку державних автомобілів та літаків.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що попередня влада привела в негідний стан парк державних автомобілів та літаків.

Глава уряду, відповідаючи на запитання журналіста щодо можливого скорочення автопарку Кабміну, заявив: "Правильно кажете, ми так і робимо. Ви запропонуєте доїхати мені на велосипеді до Конча-Заспи?"

На зауваження, що можна пересісти на "Шкоду" з броньованого "Мерседесу", Азаров розповів, що коли він пересів на автомобіль, залишений йому Тимошенко, він теж так подумав. "На ньому їздити неможливо", - заявив Азаров.

Після дискусії про використання Андрієм Клюєвим державного літака, яким мають літати президент і прем'єр, Азаров спитав, чи не полетіти йому на переговори до Москви  рейсовим літаком.

"Ну канєшно. Скільки зі мною летить народу зазвичай?", - запитав Азаров.

"Близько 20", - відповів його прес-секретар.

"Давайте наймемо літак, чартер. І вийде те ж на те ж. Тільки, враховуючи, що це наш літак, нам зроблять знижку, а на чартер знижок не вийде", - додав прем'єр.

"Зараз зіткнулися з тим, що літаки, на який літало попереднє керівництво, не літають. Ну що ж, один-єдиний вихід лишається - пересісти на велосипеди, "Шкоди", - заявив прем'єр.

При цьому він зіронізував, що пропозиція журналіста дуже правильна.

"Ми зараз з МВФ ведемо переговори і кожну копійку рахуємо, там скоротити, там... Так що ми вашою пропозицією обов'язково скористаємося", - пообіцяв Азаров.

Нагадаємо, раніше заступник глави адміністрації президента Ганна Герман пропонувала урядовцям їздити на роботу на мопедах, або ходити пішки.

"Я думаю, що прем'єр може пішки ходити, якщо він недалеко живе. Може на велосипеді їздити, наприклад", - додала заступник глави адміністрації президента.

Читайте також:

У Тимошенко ледь серце не розірвалося від "неправди Азарова"

Азаров пообіцяв, що платити податки стане вигідно і престижно

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: