Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Дата публікації
Перегляди
1521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азарову нагадали про безкоштовний кремлівський сир у мишоловці

Опозиція хоче бачили текст Угоди

Кириленко припускає, що прем’єр в Петербурзі підписав чисті бланки.

Прем’єр Микола Азаров підписав чисті бланки, на яких зараз від імені України пишеться якийсь документ щодо зони вільної торгівлі СНД.

Таке припущення зробив лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба партії.

Депутат вимагає негайно оприлюднити Угоду про зону вільної торгівлі СНД, підписану прем’єр-міністром Азаровим 18 жовтня в Росії.

Кириленко повідомив, що направив депутатський запит на ім’я Азарова з вимогою негайно надати текст Угоди про зону вільної торгівлі СНД.

"Минув тиждень з моменту підписання Угоди про зону вільної торгівлі СНД. І за цей час ні Комітет закордонних справ Верховної Ради, ні експерти, ні економісти не бачили тексту Угоди", - зазначив політик.

"Складається враження, що Азаров підписав чисті бланки, на яких зараз від імені України пишеться якийсь документ", - зазначив він.

В’ячеслав Кириленко наголосив, що  підписуючи такий важливий  документ, уряд не провів жодного експертного чи громадського обговорення цієї Угоди.

"Азаров і компанія весь час говорять про те, яке це буде благо для України.  Але я їм хочу нагадати, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці, тим більше, якщо цей сир кремлівський", - сказав Кириленко.

"На моє переконання, приховування тексту Угоду про створення зони вільної торгівлі СНД від українців, свідчить, що влада вкотре пішла на здачу національних інтересів", - переконаний він.

Нагадаємо, 18 жовтня Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова і Таджикистан домовилися про створення зони вільної торгівлі.

Читайте також:

Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів

Азаров вирішив загнати Україну до Митного союзу

Договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД підписано

Росія і Україна планують розраховуватися рублями

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація