Азарову подарували повну машину троянд

Колеги по Кабміну привітали Азарова квітами, подарували йому книжки, у тому числі рідкісні, зокрема, спогади прем'єр-міністра Росії графа Вітте.

 У п'ятницю, 17 грудня, прем'єр-міністр Микола Азаров, як відомо, відзначав 63-й день народження. Джип, повний темно-червоних троянд, вже зранку до під'їхав до будівлі Кабміну, пише газета "Сегодня".

За словами прес-секретаря прем'єра Віталія Лук'яненко, квіти подарували Азарову співробітники Кабміну.

"Але тільки квіти, машину ми йому не даруємо", - зазначив Лук'яненко.

За словами прес-секретаря, свій день народження Азаров зустрів на роботі – вже о 08:30 він був у робочому кабінеті.

Колеги привітали Азарова квітами, подарували йому книжки, у тому числі рідкісні, зокрема, спогади прем'єр-міністра Росії графа Вітте.

" Також ми зуміли розшукати екземпляр калузької обласної газети від 17 грудня 1947 року (цього дня в Калузі народився Азаров - ред.). У ній стаття про те, що саме 17 грудня по всьому Союзу скасували карткову систему видачі товарів і почали грошову реформу (ціни знизили в десять разів, а старі гроші міняли на нові)", - розповів Лук'яненко.

За його словами, символічно, що прем'єр, який взявся за реформування країни, народився саме в цей день .

Нагадаємо, народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов вчора, 17 грудня, заявив, що найкращим подарунком Азарову від партії вважає прийняття бюджету країни до Нового року.

Як повідомлялося, привітати Азарова вирішив і жіночий рух FEMEN. Дівчина Кровосіся, названа на честь легендарної фрази Азарова про "упирів-кровосісів", намагалася проникнути в будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем'єру з нагоди. Проте, міліція не пустила активістку руху до будівлі Кабміну.

Читайте також:

Міліція не пустила до Азарова Кровосісю з квітами

Рух FEMEN подарував Азарову "кровосісю" і торт

"Найкращий подарунок" від ПР Азаров отримає після дня народження

Азаров виявився наполовину естонцем

Азаров: жити стало краще, жити стало веселіше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: