Азербайджанське ТБ відмовило Україні у територіальній цілісності

Азербайджанська сторона готує відповідь на фільм про Нагірний Карабах, знятий українським телебаченням.

Один з азербайджанських телеканалів готує зйомки документального фільму про Україну, в якому під сумнів буде поставлено приналежність більшості її територій. Місцевих телевізійників підбурив на це "обурливий" український фільм про Нагірний Карабах.

Творці фільмі збираються, зокрема, назвати Західну Україну польською територією, Східну Україну - російською, Закарпаття - угорською, а Крим - татарською. Хронометраж сюжету повинен скласти близько 18 хвилин. Який саме канал займеться його підготовкою, поки не уточнюється.

Проект повинен стати відповіддю на знятий одним з українських телеканалів фільм про Нагірний Карабах, автори якого, на думку азербайджанської сторони, спотворили низку фактів. Зокрема, незадоволеність Баку викликало те, що творці сюжету виклали події, що відбувалися на спірній території, лише з вірменської точки зору без врахування азербайджанської.

7 грудня у зв'язку з показом фільму посольство Азербайджану вручило українському МЗС ноту протесту. Коментуючи подання протесту, прес-секретар українського відомства Валерій Джигун повідомив, що відповідь на нього вже готується, і запевнив, що проект "Інтера" є комерційним і жодним чином не відображає офіційну позицію Києва.

Читайте також:

Азербайджан готовий розпочати нову війну за Нагірний Карабах

Азербайджан направив Україні ноту через акт вандалізму у Севастополі

На Луганщині знову закликали перетворити Україну на федерацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: