Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ажіотаж не вщухає: українці штурумують ЦНАПи, аби змінити місце голосування на виборах

Лише за 22 березня змінили місце голосування майже 50 тис. людей.

Люди штурмують відділи ведення реєстру виборців. Хтось намагається внести себе в списки, хтось - виправити там помилки, а хтось - змінити місце голосування. У Державному реєстрі виборців констатують, що останніх на цьорічних виборах - найбільше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише за п'ятницю, 22 березня, змінили місце голосування майже 50 тис. людей. Найбільше таких у столиці. До відділів ведення реєстру виборців у Києві стоять довжелезні черги. Люди в розпачі, а у працівників не витримують нерви.

Довідка з місця роботи, копія другої сторінки паспорта, прописки, ідентифікаційний код - з цими документами кореспондент ТСН вже другий день намагається змінити місце голосування."Вчора прийшла до перерви і не вистояла. Може сьогодні вдасться?", - розповідає Інна Бондар.

ВідеоПраво на голос: українці масово кинулися змінювати місце голосування на виборах

Люди штурмують відділи ведення реєстру виборців. Хтось намагається внести себе в списки, а хтось - змінити місце голосування. Таких, констатують у Державному реєстрі виборців, на цьорічних виборах найбільше.  

Право на голос: українці масово кинулися змінювати місце голосування на виборах

Штат відділу ведення реєстру виборців налічує лише чотири людини. "Який сенс тримати у відділі у мирний час, перед виборами, великий штат, це ж затрати, а збільшити як - раптово, треба ж навчити. Працюють ті, що є і що вміють", - пояснює керівник відділу Максим Тимошенко.

Щоб потрапити до відділу, кияни змушені займати черги від 6 ранку. У державному реєстрі виборців кажуть, що винні самі виборці, бо перейнялися своїм правом на голос "у свинячий голос". Із нового року можна було вносити зміни в реєстр виборців, а всі дотягнули до останнього. Цьогорічні вибори йдуть на рекорд, бо стільки людей місце голосування ще ніколи не змінювали. 

Нагадаємо, як раніше повідомили у ЦВК, більше 180 тис. українських громадян змінили місце голосування на виборах президента України без зміни місця реєстрації.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції