Баба Параска б'ється мегафоном

У центрі Києва відбулася колотнеча між героїнею "помаранчевої революції" бабою Параскою та прихильниками Партії регіонів.

У центрі Києва відбулася колотнеча між героїнею "помаранчевої революції" бабою Параскою та прихильниками Партії регіонів, повідомляє інформаційна агенція "Новый регион". 

За даними агенції, вранці 31 серпня в будівлі агенції УНІАН, де повинна була пройти прес-конференція В’ячеслава Кириленка, зібралися близько 30 молодиків з прапорами "регіоналів". 

Вони почали скандувати "Ні брехні Кириленка!", а також вигукувати ім'я свого лідера Віктора Януковича. 

За лідера "Нашої України" заступилася баба Параска, що опинилася поруч. Як повідомляє "УРА-Информ", вона була одягнена в помаранчеве й тримала в руках мегафон з логотипом БЮТ. У нецензурній формі вона заявила, що не дозволить кривдити Кириленка. 

У суперечці один із "регіоналів" підійшов до неї дуже близько, і, скориставшися моментом, закричав у її мегафон "Ні брехні Кириленка!". У відповідь Параска вдарила молоду людину мегафоном по голові. Сам Кириленко, як зауважує "Новий регіон", безперешкодно ввійшов до будівлі, проте героїня революції встигла крикнути йому: "Я їх усіх повбиваю!".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: