Баба Параска розцілувалася з Ахметовим і хоче взяти в нього гроші

У "Феофанії" Баба Параска змінила думку про Януковича та придумала власний антикризовий план.

У лікарні "Феофанія" баба Параска придумала план виходу з кризи і розказала, як цілувалася з Ахметовим.

Параска Королюк розповідає, що нудьгує у лікарні, дивиться телевізор і пише пісні про Ісуса Христа. Також вона роздумує про фінансову кризу і має свій антикризовий план. "Я хоча людина неграмотна, але у мене є пропозиція, як вийти із кризи. Треба позичити у наших мільярдерів 30% грошей, які вони мають, а після того, як криза пройде, ми їм віддамо", - розмірковує Параска.

Активістка Помаранчевої революції вже змінила свою думку про Януковича і більше не вважає його бандитом. "А з Рінатом Ахметовим ми навіть два роки тому розцілувалися, коли йшли на день народження до президента", - згадує Параска Королюк.

Баба Параска уже два місяці знаходиться у лікарні "Феофанія". Нагадаємо, туди вона потрапила після того, як співробітники Управління державної охорони, які відповідають за безпеку Віктора Ющенка, затримали активістку Помаранчевої революції, коли вона намагалася разом із главою держави та іншими високопосадовцями взяти участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Читайте також:
Бабу Параску затримала міліція
На "Алеї слави" були Нестор Шуфрич та баба Параска
Баба Параска б'ється мегафоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: