Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабченко заявив про готовність обміняти себе на Сенцова та інших політв'язнів

Він заявив, що зможе витримати тортури і ув'язнення.

Російський журналіст Аркадій Бабченко, смерть якого інсценувала СБУ для пошуку справжніх замовників замаху, заявив про готовність обміняти себе на Олега Сенцова та інших політичних в'язнів у Росії.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Ви не знаєте, як мене дістати, і не знаєте, як звільнитися від Сенцова. Ну, давайте так - я готовий обміняти себе на Сенцова. Ви випускаєте Олега, ще тих шістдесят людей, за свободу яких він голодує, випускаєте всіх кримських татар, випускаєте всіх російських політв'язнів - Стомахіна, заарештованого за мій репост Третьякова, Корба, Дмитрієва, Калініченко, всіх-всіх-всіх", - написав Бабченко.

У публікації присутня ненормативна лексика!

Слушайте, товарищи чекисты, ну вот что вы мозги клюете? Засылаете сюда убийц, отправляете пранкеров к Грицаку, Бесогон...

Опубліковано Аркадієм Бабченком Вівторок, 3 липня 2018 р.

Він зазначив, що готовий витримати побиття, тортури, "засовування ганчірок, що горять, у протигаз, зв'язування ластівкою, накидування проводів на зуби". 

За словами Бабченка, Сенцов готовий померти за свободу інших, а він готовий сісти до в'язниці за Сенцова. Він також закликав вирішити для такого обміну питання екстрадиції, адже Бабченко досі громадянин Росії, або, як він каже - "Мордора".

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе. 

31 травня екс-кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування. Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш.

Омбудсмен України Людмила Денісова кілька разів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку. Денісова попередила про небезпеку голодування Сенцова - він майже не встає з ліжка. Сам Сенцов відмовився просити в Путіна помилування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції