Бабу Параску затримала міліція

Сьогодні співробітники Управління державної охорони, які відповідають за безпеку Віктора Ющенка, затримали активістку Помаранчевої революції бабу Параску Королюк.


Її затримали, коли вона намагалася разом із главою держави та іншими високопосадовцями взяти участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Після затримання Королюк доставили у Печерське райуправління міліції.

Баба Параска - Ющенко
УНІАН
Баба Параска стала відомою під час Помаранчевої революції
Пояснюючи свій вчинок, Королюк зазначила, що напередодні їй зателефонували люди нібито від Ющенка і від його імені сказали, що вона повинна прийти до пам’ятника.

"Коли вона у визначений час прийшла до пам’ятника Чорноволу покласти квіти, то співробітники УДО не пропустили її, затримали і доставили до Печерського райупраівління міліції, де вона написала пояснення, після чого її відпустили", - зазначили в Центрі громадських зв'язків.

У свою чергу, начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей зазначив, що "якщо й був такий факт", то співробітники УДО діяли відповідно до чинних інструкцій.

При цьому Гелетей пояснив, що присутність певних осіб у заходах за участі президента визначає Служба Державного протоколу і церемоніалу Секретаріату глави держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: