В оточенні Кернеса розповіли про стан його здоров'я

В оточенні Кернеса розповіли про стан його здоров'я

В пресслужбі Харківської міськради запевняють, що Кернес почувається задовільно.

Мер Харкова Генадій Кернес захворів і перебуває на лікарняному. Наразі міський голова перебуває у задовільному стані.

Відповідна публікація з'явилася на сайті міськради.

"Заява Харківської міської ради щодо стану здоров'я міського голови Геннадія Кернеса. Інформація, яку поширюють деякі харківські пабліки про те, що Харківський міський голова Геннадій Кернес нібито впав у кому, не відповідає дійсності. Міськрада пов'язує поширення завідомо неправдивої інформації з загостренням амбіцій "не особливо щасливих" політиків. Геннадій Кернес дійсно перебуває на лікарняному, але при цьому мер повністю контролює ситуацію в місті", - йдеться в повідомленні.

У Кернеса підтвердили коронавірус. Про це ЗМІ повідомив директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко.

"Він просив передати, що він підтверджує коронавірус і викликане ним двостороннє запалення легенів. Ні про який набряк мозку, ні про яку кому мова не йде" - сказав Сидоренко.

Вже за кілька годин сам Кернес вийшов на зв'язок і повідомив своїм підписникам у власному телеграм-каналі, що незабаром одужає.

"Сердечне спасибі всім, хто телефонував, написав, передав побажання здоров'я! І спасибі, що не вірите чуткам. У Харкові у мене є вся потрібна допомога, поруч сім'я, команда, я впевнений, що скоро одужаю", - написав Кернес.

Нагадаємо, що міський голова Харкова Генадій Кернес, який близько трьох тижнів не з'являвся на публіці, наразі проходить курс лікування. Деякі ЗМІ повідомляли, що Кернес перебуває у комі

Відео Мер Харкова Геннадій Кернес потрапив до лікарні, про його стан та діагноз офіційно не повідомляється

Мер Харкова Геннадій Кернес - у лікарні. Проте про його стан та діагноз не повідомляється. У мерії повідомили, що Кернес на лікарняному ще з 10-го вересня. Місцеві соцмережі тим часом рясніють заголовками, що Кернес у лікарні з коронавірусом, в комі та на апараті штучної вентиляції легенів. Перший заступник харківського міського голови Ігор Терехов цю інформацію спростував, заявив, що з його шефом все добре, він лікує запалення легень. А от за даними з джерел ТСН, Геннадій Кернес таки заслаб на COVID-19. Медики оцінюють його стан, як важкий. Востаннє Кернеса бачили ще 23 серпня, на урочистих заходах до Дня міста. Сьогодні стало відомо, що найближчу сесію міської ради відтермінували на тиждень. Більше про коронавірус в Україні

Мер Харкова Геннадій Кернес потрапив до лікарні, про його стан та діагноз офіційно не повідомляється

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів