Багатії спільно із чиновниками дерибанять безцінні пляжі Криму, залишаючи туристів без моря

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Багатії спільно із чиновниками дерибанять безцінні пляжі Криму, залишаючи туристів без моря

Кримські пляжі продають у приватні руки / ТСН.ua

Влада всіляко покриває незаконні земельні оборудки.

У Криму громадські пляжі з легкої руки ділків і місцевої влади переходять до приватної власності багатіїв.

На березі Чорного моря так багато людей, що ніде яблуку впасти. Така ситуація склалась через бездарну політику місцевої влади, яка вільно продає дорогоцінну землю, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

За оцінками експертів, з 300 громадських пляжів в Криму залишилось буквально три–чотири. З кожним днем узбережжя Чорного моря все більше обростає високими парканами, за якими на приватних пляжах засмагають лише обрані, а звичайним людям прохід заборонений.

Це призвело до того, що місцеві мешканці неодноразово різали болгарками незаконно встановлені забори, які, щоправда, наступного дня знову зводять.

Дерибан кримського узбережжя триває вже давно. Щороку в пляжний сезон надходять сотні тривожних повідомлень про загарбання пляжів Криму, проте цього літа вседозволеність багатіїв перетнула всі межі.

Так, місцева влада за кругленьку суму здала в оренду багатіям пляж першого в світі протитуберкульозного санаторію імені Боброва. Саме тут безнадійно хворі діти стають на ноги завдяки цілющому клімату та морю.

Тепер на пляжі збудували великий маєток. Посилена охорона стереже море за кам'яним парканом і вдень, і вночі, щоб якась дитина не захотіла навіть подивитися на приватне море за огорожею.

Як вдалось з'ясувати журналістам, придбати собі ділянку біля моря не складає великих зусиль. Зокрема, у Феодосії працює місцевий голова благодійного фонду з боротьби з наркоманією. Чоловік вдень допомагає хворим, а вночі продає дорогоцінні пляжі. Він запропонував журналістам придбати землю в селище Берегове, що під Феодосією. У бізнесмена є багато пропозицій по всьому Криму, адже проблем домовитися із владою в нього немає.

Після завершення оглядин покупки, "благодійник" показав навіть документи на потенційний пляж. За його словами, площа піщаного пляжу, який продають, складає 1,6 га.

Борець із наркоманією переконує також, що жодних проблем із чиновниками не буде.

"Я піду розмовляти безпосередньо з Сергієм Буркальцевим. Буркальцев - це голова сільради Берегового. Я з ним нещодавно бачився, тож тут турбуватися не треба",- запевняє чоловік.

При цьому, знайти голову сільради у робочий час не вдалось. Буркальцев телефоном повідомив, що його на роботі поки не буде.

Раніше повідомлялось, що на береговій Азово-Чорноморській смузі почали демонтаж літніх барів, атракціонів та інших розважальних закладів. Цьому передувала грандіозна прокурорська перевірка, яка і виявила об'єкти, що встановлені не за правилами. Щоправда, власники знесених атракціонів обурюються, що дозволи їм видавали селищні ради курортних містечок.

У Криму гектари дорогоцінних пляжів продають багатіям

У Криму гектари дорогоцінних пляжів продають багатіям
Наступна публікація