"Багато людей помирає": морги Одеської області заповнені вже понад на половину

"Багато людей помирає": морги Одеської області заповнені вже понад на половину

Associated Press

Від початку пандемії померло майже 500 одеситів.

Завантаженість моргів в Одеській області на сьогодні становить 55%, зокрема, через зростання смертності від наслідків коронавірусу.

Про це повідомила директорка обласного департаменту охорони здоров'я Наталія Одарій-Захар'єва, пише "Думская".

"Вчора летальних випадків не було, проте в цілому багато людей помирає, здебільшого, звичайно, хронічні хвороби загострюються. Маємо заповнюваність ліжкового фонду на 62% і моргів на 55%", - зазначила вона.

За даними посадовиці, загалом в області зафіксовано 31 270 хворих на COVID-19, упродовж минулої доби виявили ще 628 хворих осіб. Водночас, за період епідемії зафіксували 454 летальних випадки.

Також Наталія Одарій-Захар'єва уточнила, що в Одеській області облаштували 1970 ліжок для хворих на коронавірус і ця кількість збільшується. Додаткові шпиталі будуть облаштовуватися в залізничній лікарні, санаторіях "Люстдорф" і імені Чкалова.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав головне завдання цієї зими — мінімізувати людські втрати через корононавірус, бо наступні місяці будуть важкими.

Нагадаємо,13 листопада в Україні зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусу — 11 787, 172 смерті (усього — 9 317) та 6 155 людей, які одужали (від початку пандемії — 233 849).

Коронавірус не відступає: за добу зафіксували більше 11 тисяч нових інфікованих

Коронавірус не відступає: за добу зафіксували більше 11 тисяч нових інфікованих