Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багатодітні сім'ї отримуватимуть додаткову грошову допомогу: скільки платитимуть

Розмір допомоги – 1700 гривень.

Багатодітним сім'ям виплачуватимуть додаткову матеріальну підтримку від держави від 1 квітня, повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Будуть виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку шести років. Розмір допомоги - 1700 гривень щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 мільярди гривень до кінця року. Вони закладені в бюджет", - сказав Рева.

Щомісячну фінансову допомогу передбачає урядова програма. Її, рішенням прем'єра Володимира Гройсмана, визначили одним з пріоритетних напрямків роботи Мінсоцполітики у нинішньому році. Саму програму про запуск механізму додаткових виплат для багатодітних сімей увалили на засіданні Кабміну 13 березня.

Уряд також продовжує впроваджувати програму "Муніципальна няня", яка запрацювала з початку року. Вона дозволяє батькам винаймати помічника із догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за ці витрати. З початку роботи програми від батьків надійшло 43 заяви, каже Андрій Рева. За його словами, на черзі реалізація програми "Громади, дружні до дітей" і програми забезпечення об’єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

Як повідомлялося раніше, у Києві запрацювала програма компенсації вартості навчання для приватних дошкільних закладів для дітей із столичною пропискою. Цього місяця перші півсотні киян отримають майже 2,5 тисячі гривень доплати.

ВідеоУ Києві компенсуватимуть вартість навчання для приватних дитсадків

Уже цього місяця перші півсотні киян отримають майже 2,5 тисячі гривень доплати за місяць. Водночас новації програми уже викликали чимало обурень серед батьків. І набір у столичні дитячі садки 2019 року обіцяє бути непростим і сповненим скандалів.

У Києві компенсуватимуть вартість навчання для приватних дитсадків

Залиште свій коментар

Вибір редакції