Багатодітного священника Олександра Клименка не випустили за кордон: ТЦК не вніс дані в "Оберіг"

Багатодітного священника Олександра Клименка не випустили за кордон: ТЦК не вніс дані в "Оберіг"

Олександр Клименко. Фото: Oleksandr Klymenko.

Священик мав відстрочку на три місяці.

Багатодітний священник Олександр Клименко не зміг виїхати за кордон, де мав провести зустрічі з емігрантами та зібрати кошти для ЗСУ. Адже у ТЦК не внесли його дані до бази "Оберіг".

Про це Клименко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Священник повідомив, що 14 травня закінчилася його відстрочка від мобілізації на три місяці, яку видали у зв'язку з багатодітністю. Втім, вже 15 травня він подав документи на подовження.

"Я все зробив, дані оновив 14 травня. Працівник ТЦК віддав мені документ з кодом і пояснив, що від цієї хвилини я внесений до бази "Оберіг". А митники повідомили, що мене в базі оновлених даних немає, що це якась помилка у внутрішній системі ТЦК. Мої оновлені дані не внесли в "Оберіг", - йдеться у дописі. 

Що більше, каже Клименко, його останні дані заведені ще 2016-го. Втім, 2023-го він проходив ВЛК та здав всі необхідні документи. За його словами, митники намагалися вирішити проблему, але "закон змусив їх зняти мене з поїзда і відправити додому".

Нагадаємо, речник Держприкордонслужби Андрій Демченко розповів, що у чоловіків на кордоні перевірятимуть лише паперовий військово-обліковий документ. Дані програми "Резерв+" під час перетину кордону враховувати не будуть. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація