Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Багатодітну матір-українку, яку утримували в Грузії, затримали в Азербайджані

Вона намагалася в'їхати до Грузії з території Азербайджану.

Підозрювана в торгівлі дітьми 36-річна громадянка України Юлія Сусляк, яку Тбіліський міський суд випустив на свободу 19 липня, затримана в Азербайджані, їй не дають права в'їзду до Грузії.

Про це в неділю заявив адвокат Сусляк Зураб Тодуа в інтерв'ю грузинській телекомпанії "Руставі 2", пише ТАСС.

"Приблизно дві-три хвилини тому зі мною зв'язалася пані Сусляк після того, як ми забили тривогу в ЗМІ, і сказала, що перебуває на території Азербайджану. Вона каже, що її без будь-яких правових підстав із застосуванням сили затримали в Азербайджані і не дають права в'їзду на територію Грузії ", - сказав Тодуа.

Інформацію про повторне затримання Сусляк її адвокат поширив в неділю вранці. Він стверджував, що її заарештували, коли вона на поїзді з Баку поверталася до Тбілісі. Тоді Тодуа стверджував, що Сусляк затримали грузинські правоохоронці на території Грузії і відвезли в невідомому напрямку. Генпрокуратура Грузії спростувала свою участь в затриманні.

Згодом стало відомо, Юлії Сусляк остаточно відмовили у в'їзді і видали документ, в якому йдеться, що вона становить загрозу безпеці країни. Наразі жінка повернулася до Баку. 

Вперше Сусляк грузинські поліцейські затримали в квітні. Вона прямувала з України до Грузії через Росію і викликала підозру поліцейських, повідомивши під час перетину грузинського кордону, що є матір'ю усіх, які були з нею, десяти дітей, тоді як за документами четверо з них народилися 2017 року, а троє - 2018.

Подружжя Сусляків – бізнесмени з Хмельницького, які мріяли про велику сім’ю. Своїх народили четверо, а далі звернулися до послуг сурогатних мам. Їм народили в Києві ще семеро малюків упродовж року, але один із них трагічно помер. Його поховали в Підмосков’ї – до РФ сім’я переїхала через бізнесові проблеми в Україні. У Грузію мама з дітьми прилетіла, коли їх депортували з Росії через міграційні порушення. Юлія планувала потрапити в Абхазію до свого чоловіка, але грузини підозрюють, що вона мала на меті продати всіх дітей, яких начебто купила в Україні. Дітей, народжених сурогатними матерями, забрали разом з іншими і кілька місяців тримали у прийомних грузинських родинах. Лише в червні українська делегація разом з ТСН повернула усіх десятьох діток додому – тимчасово право опіки над малечею надали їхній бабусі.

ВідеоБагатодітну маму Юлію Сусляк відпустили просто із зали суду у Грузії

Про це ТСН розповів адвокат українки Зураб Тодуа. Наприкінці квітня українку заарештували на грузинському кордоні, коли вона намагалася виїхати в невизнану Абхазію з великою сім’єю. Підозру викликало те, що семеро дітей були народжені впродовж року від різних сурогатних мам. Зараз Юлія все ще перебуває зі своїм захисником у Тбілісі.    

Багатодітну маму Юлію Сусляк відпустили просто із зали суду у Грузії

Залиште свій коментар

Вибір редакції