Багатослівність Ющенка зламала сценарій параду в Києві

Затягування свого виступу президентом на 9 хвилин призвело до того, що авіація з’явилися у небі над Хрещатиком у той момент, коли проходження піших колон ще не завершилося.

Через затягування свого виступу сьогодні на Майдані Незалежності у Києві президент Віктор Ющенко вніс неочікувані зміни до сценарію проведення параду військ на Хрещатику, що ускладнило його телевізійну трансляцію і негативно вплинуло на видовищність.

Про це повідомило джерело у Міністерстві оборони України.

За словами співрозмовника агентства, відповідно до розрахованого по хвилинах сценарію проведення цього складного і масштабного заходу, президент мав завершити своє 15-хвилинне звернення до українського народу о 10.34. Далі мало б здійснюватися проходження піших парадних розрахунків, і після двохвилинної паузи – рівно о 10.48 – у небі над Хрещатиком повинен був розпочатися проліт авіаційної техніки.

"Кожний етап проведення параду розраховувався і відпрацьовувався похвилинно. Усе це синхронно пов’язувалося зі здійсненням телевізійної трансляції у прямому ефірі: роботою операторів, режисера, коментарями ведучого у студії та диктора безпосередньо на Майдані", - пояснив співрозмовник агентства, який був безпосередньо задіяний до проведення параду.

Він наголосив, що затягування свого виступу президентом на 9 хвилин призвело до того, що авіація, а це 35 літаків і вертольотів, які відповідно до плану вже вилетіли з багатьох аеродромів у різних регіонах держави, з’явилися у небі над Хрещатиком у той момент, коли проходження піших колон ще не завершилося.

"Через це було зіпсовано послідовність і видовищність параду, а коментатор не оголосив у повному обсязі підготовлений текст про те, що Україна по праву пишається здобутками своєї військової і цивільної авіації", - констатував представник Міноборони.

Читайте також:

Ющенко закликав до всенародного обговорення конституційних змін

Україна відзначає День незалежності

Ющенко гарантує провал політичних змов на виборах

Парад до Дня незалежності обійдеться у 70 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: