Бальчун з'явився на засіданні Кабміну та запропонував іноземців у керівництво "Укрзалізниці"

Поляк погодив контракт і анонсував першу прес-конференцію.

Контракт із новим керівником "Укрзалізниці" поляком Войцехом Бальчуном погоджений, але ще не підписаний. Сам переможець конкурсу завітав на засідання уряду, де майже цілком оновили склад правління залізничного підприємства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із чотирьох нових членів – лише один українець. А плани в польської команди, проанонсував прем'єр, амбітні.

У краватці в цяточку, в оточенні двох білявок, на задньому ряду тихесенько хихикає Войцех Бальчун. Одна пані, що веселить іще не до кінця керівника "Укрзалізниці", у вишитій сукні, інша – перекладачка. Вона й перекладе запитання журналіста: чому пан завітав на засідання уряду.

"Якраз на сьогоднішньому чи наступному засіданні буде формування складу правління, і я буду братися за роботу", - пояснив Бальчун.

ВідеоВойцех Бальчун завітав на засідання Кабміну

До роботи пан Войцех ніяк не стане вже більше місяця. Іще на засіданні 20 квітня його представили як керівника, а контракт і досі не підписаний. Подейкували, що ніяк не зійдуться в ціні. У документі, що потрапив до інтернету, поляку пропонують зарплату 461 тисяча гривень плюс щоквартальні премії, які не можуть перевищувати трьох таких окладів.

Що з контактом, напевне, все узгодили – свідчить відмова польського реформатора, а за сумісництвом рок-музиканта брати участь у рок-фестивалі. На це натякає і сам прем'єр.

"Бальчун тут є, можна поставити йому запитання. Він фактично приступає до роботи, що, до речі, є дуже важливим", - заявив Гройсман.

У міністрів до польського реформатора жодного запитання. Стримано зачитує нових кандидатів до складу членів правління "Укрзалізниці" і міністр інфраструктури, який із цього органа вибуває.

До правління призначають українця, сербина і двох поляків. "У них дуже амбітні плани по "Укрзалізниці". Я думаю, за декілька років при нашій підтримці це буде одне з міцних підприємств галузі, а думаю що й у Європі", - заявив Гройсман.

Засідання уряду пан Бальчун покидає в оточенні тих самих білявок. Він стримано вислуховує запитання журналістів і анонсує, що в УЗ зявиться окремий підрозділ, який опікуватиметься суто коліями, перонами та вокзалами. Однак перед цим до правління слід ввести ще одного його земляка.

"Ті пункти, які генерують найбільше витрат, наприклад, за утримання і модернізацію рухомого складу. Це ключова позиція і на цю позицію я рекомендував пана Іринеуша Василевського", - заявив Бальчун.

Цю кандидатуру, сподівається, затвердять за тиждень. А вже потім анонсує – скличе пресс-конференцію, на якій презентують план дій на три місяці, півроку і рік.

Раніше Гройсман анонсував підписання контракту з Бальчуном саме на період від 30 травня до 5 червня. Гройсман наголосив, що Кабінет Міністрів і надалі залучатиме професійні кадри до управління державними підприємствами. За його словами, такі професійні менеджери не повинні отримувати більшу заробітну плату, ніж в європейських компаніях.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: