Балкер з українським екіпажем потопив китайське судно

Шестеро китайських рибаків з затонулого риболовецького судна пропали безвісті. Балкер з українцями затриманий владою КНР.

В понеділок, 5 квітня, в Східно-Китайському морі зіткнулися балкер Melina I з українським екіпажем і китайське риболовецьке судно, повідомляє Морський бюлетень.

В результаті аварії, яка відбулася в 20 милях від острова Дачен, поблизу побережжя провінції Чжецзян, риболовецьке судно затонуло, безвісті пропали шість чоловік з китайського корабля.

В даний час ведеться пошуковий-рятувальна операція. Балкер, швидше за все, затриманий китайською владою для розслідування.

Екіпаж балкера Melina I (дедвейт 27490 тонн, прапор Мальта) рік тому налічував 19 чоловік, з них 18 громадяни України. Оскільки власник і технічний менеджер судна також українські громадяни, то і в даний час екіпаж швидше за все, складається майже повністю з громадян України, відзначає Морський бюлетень.

Нагадаємо, в березні 2008 року в Південно-китайському морі в протоці між островом Лантау і Гонконгом зіткнулися українське судно "Нафтогаз-67" і китайський балкер Яохай.

В результаті аварії українське судно, отримавши чотириметрову пробоїну, затонуло за декілька хвилин. Сім членів екіпажа - шість громадян України і одного громадянина Китаю - вдалося врятувати. Тіла 15 загиблих українських моряків було знайдено через місяць.

У січні цього року суд, що розглядає справу про зіткнення українського судна з китайським балкером, визнав винними в аварії капітанів обох судів і двох лоцманів.

А 19 березня в Босфорі також зіткнулися два балкера. На борту одного з них знаходяться 19 громадян України.

Це відбулося близько 20:00, у вузькому місці в північній частині протоки Босфор, коли балкер Giant Pescadores раптово зупинився через поломку. Балкер Bora з 19-ю українцями на борту, що рухався за ним, не встиг зупинитися, і відбулося зіткнення.

Читайте також:

У Босфорі потрапив в аварію балкер з українцями на борту

В Іонічному морі ліг у дрейф корабель з 20 українцями на борту

Моряки з "Аріани" поділилися першими враженнями після полону
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: