Балога балотуватиметься у президенти

На думку політологів, Віктор Балога може стати тією самою "сильною рукою", яка так потрібна Україні.

На наступних президентських виборах партія "Єдиний центр" висуне кандидатуру Віктора Балоги. Так вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він також стверджує, що після відставки з посади голови Секретаріату президента Балога концентруватиметься на партійному будівництві і офіційно очолить партію "Єдиний центр". За словами нинішнього керівника партії Ігоря Кріля, це може відбутися вже на найближчому з'їзді ЄЦ.

На думку Карасьова, лише "Єдиний центр" виявився у виграшному положенні внаслідок цього конфлікту, "тому що отримав реального лідера".

"Критика президента не буде основною ідеєю майбутньої кампанії, це неефективно. А від кампаній інших кандидатів вона відрізнятиметься тим, що буде заснована не на харизмі, а на характері. Як варіант, Балога може виявитися саме тією "сильною рукою", за якою сумує Україна", - спрогнозував політолог. Нагадаємо, раніше Вадим Карасьов консультував Віктора Балогу з політичних питань.

Втім, інші експерти не розділяють оптимізму Карасьова щодо електоральних перспектив ЄЦ і особисто Віктора Балоги.

"У Балоги високий показник негативного сприйняття населенням", - вважає директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко. – "Перспектива у ЄЦ залишається. Але має минути час, можливо, навіть ще один політичний цикл, тобто п'ять років, щоб зник цей негатив".

Нагадаємо, вчора, 19 травня, Віктор Балога був офіційно звільнений з посади глави Секретаріату президента. Цей процес супроводжувався серйозним скандалом, оскільки Балога звинуватив Віктора Ющенка у свідомій діяльності на шкоду інтересам України, невиконанні своїх передвиборних обіцянок, апатії, потуранню корупції та кумівству у владі та ін. Одним з найбільших "гріхів" президента екс-соратник вважає сприяння призначенню Юлії Тимошенко на пост прем'єра у 2007 році. З огляду на це, на думку Балоги, Ющенко не має морального права балотуватися на наступних президентських виборах.

Вчора ж головою СП була призначена київський губернатор і голова Ради НСНУ Віра Ульянченко, яка вважається одним з найближчих соратників президента.

Читайте також:

Балога закликав Ющенка піти та прихопити із собою Тимошенко

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Ющенко: Я прийняв відставку Балоги і не бачу в цьому трагедії

Ющенко підписав указ про звільнення Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: