Балога: Черновецькому байдужі інтереси столиці

На думку голови СП, глава КМДА призначає заступників, не звертаючи уваги на інтереси столиці.

Віктор Балога запропонує президенту скасувати призначення шести заступників голови КМДА.

На думку голови секретаріату, ті призначення заступників мера, що не були погоджені з главою держави, потрібно скасувати, повідомила прес-служба президента.

"Всі юридичні підстави для такого кроку є. Події останнього часу гостро ставлять питання про наведення ладу в Києві, і рішучих кроків вже не уникнути", - заявив Балога.

На думку глави СП, потрібно відрегулювати кількість заступників голови КМДА, яких на сьогодні 12 - "це явно надмірна кількість".

Посадовець вказав, що згідно закону "Про столицю" перший заступник і заступники голови КМДА, до повноважень яких віднесено питання виконавчої влади, призначаються за погодженням із президентом і Кабміном.

Такий порядок було підтверджено рішенням Конституційного суду в грудні 2003 року. Отже, ніяких подвійних тлумачень цієї законодавчої норми бути не може.

Згідно із розподілом обов'язків у КМДА, заступники градоначальника виконують функції виконавчої влади, а не самоврядування. Шестеро з них призначені головою держадміністрації без попереднього узгодження кандидатур із президентом.

Балога вважає, що ці призначення здійснено самовільно, виходячи не з доцільності та бюджетних можливостей міста, а виключно з особистих уподобань міського голови.

Нагадаємо, 4 березня була проведена нарада за участю президента країни та представників київської влади, на якому місцеве керівництво було піддане нищівній критиці.

Читайте також:

Черновецький: мене хочуть спаплюжити

Черновецький скасував підвищення всіх комунальних тарифів

Рада не захотіла забирати в Черновецького владу

Черновецькому стало погано, і він не прийшов до Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: