Балога: історія з чеком на 125 мільйонів євро - хворі фантазії Москаля

Екс-керівник Секретаріату Ющенка назвав "провокацією і словесним виверженням враженої патологіями уяви" заяву Москаля про його затримання в Швейцарії.

Інформація щодо затримання Віктора Балоги на кордоні зі Швейцарією з незадекларованим банківським чеком на 125 мільйонів євро не відповідає дійсності.

Про це заявила прес-секретар Балоги Юлія Єршова, коментуючи відповідний запит депутата Геннадія Москаля до голови СБУ.

"Москаль оприлюднив чергову брехливу заяву щодо Балоги. Його запит до голови СБУ є публічним наклепом, який прямо походить від усвідомлення парламентарієм своєї безкарності за поширення завідомо неправдивих, абсурдних відомостей", - заявила вона.

За словами прес-секретаря, Балога ніколи не затримувався правоохоронними органами іноземних країн, а за останні два місяці жодного разу не перетинав кордон зі Швейцарією.

"У нього також немає і ніколи не було будь-якого банківського чека, тим більше на таку фантастичну суму. Віктор Іванович, посміявшись над хворими фантазіями пана Москаля, лише сказав, що той для більшого жаху міг би назвати хоча б мільярд євро. Тоді уся недолугість цієї інформаційної провокації стала б ще очевиднішою", - сказала вона.

Єршова також звернула увагу, що депутатський запит "рясніє посиланнями на анонімні джерела, неназвані ЗМІ й іншу неофіційну інформацію".

"Те, що Москаль просить СБУ провести перевірку за його зверненням, вказує на недостовірність викладених даних", - сказала вона.

Прес-секретар повідомила, що Балога "відреагував на нову порцію придуманих звинувачень сміхом і характерним жестом пальця біля скроні".

"Він висловився за те, щоб ніяк не коментувати "це словесне виверження враженої патологіями уяви". Однак після того, як про запит Москаля повідомила низка засобів масової інформація, прес-служба Єдиного Центру наполягла на необхідності офіційного спростування", - заявила Єршова.

Як повідомлялося, раніше член "Народної самооборони" Геннадій Москаль попросив голову СБУ Валерія Хорошковського перевірити інформацію про можливе затримання німецькими прикордонниками на кордоні з Швейцарією колишнього глави Секретаріату президента Віктора Балоги з незадекларованим банківським чеком на 125 мільйонів євро.

Читайте також: 

Москаль: затриманим в Німеччині українцем з чеком на 125 млн євро виявився Балога

У Німеччині затримали українця з чеком на 125 млн євро

Балога таки вирішив підтримати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: