Балога написав Тимошенко листа з проханням підписати 50 постанов

Серед непідписаних – рішення про мінімізацію збитків для економіки від кризи, врегулювання проблем автоперевізників, стабілізація цін тощо.

Глава Секретаріату президента України Віктор Балога просить прем`єр-міністра Юлію Тимошенко якнайшвидше підписати всі законодавчі акти, ухвалені Кабінетом міністрів. Про це передає прес-служба президента.

Як зазначає Балога у листі на адресу прем’єра, згідно з положеннями закону про Кабмін постанови та розпорядження уряду приймаються на його засіданнях шляхом голосування більшістю голосів, а відповідним обов'язком прем'єра є підписання цих актів.

"Проте на сьогодні майже п'ятдесят актів, які прийняті на засіданнях Кабінету Міністрів, протягом тривалого часу вами не підписуються. Це стосується рішень, які спрямовані на мінімізацію збитків для економіки від фінансової кризи, врегулювання проблем автоперевізників, перегляду актів, що містять корупційні механізми, тощо", - наголосив Балога.

Зокрема він назвав постанови уряду "Про розширення внутрішнього ринку для вітчизняних підприємств машинобудування для агропромислового комплексу" та "Про заходи щодо стабілізації цінової ситуації на внутрішньому ринку".

Балога підкреслює, що не опубліковано також урядову постанову, яка визначає механізм використання коштів Стабілізаційного фонду, і як наслідок, не підписані акти, які встановлюють конкретні порядки використання коштів цього Фонду за законодавче визначеними напрямами, зокрема на виконання функцій столиці та іпотечне кредитування житла.

"Крім того, без будь-яких законодавчих підстав фактично скасовано рішення Кабінету Міністрів як колегіального органу, що усували корупційні механізми продажу та надання спеціальних дозволів на користування надрами та підвищували ефективність управління Національною акціонерною компанією "Надра України", - зазначив Балога.

"Ураховуючи викладене, за дорученням президента просимо Вас у найкоротший термін усунути названі порушення законодавства України та не допускати їх у подальшому. Про результати розгляду просимо поінформувати для доповіді Главі держави", – йдеться у листі Балоги до Тимошенко.

Читайте також:

СП звинуватив уряд у майбутньому банкрутстві Нацбанку

Уряд вирішив узаконити доступне житло

Тимошенко наказала розмитнити увесь газ, завезений в Україну

Уряд запропонував Раді "пікантні" новації
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: