Балога не виключає об'єднання "Єдиного центру" з ПР

Лідер партії "Єдиний центр", міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога не підтвердив, але і не заперечив об'єднання його партії з ПР.

Партія "Єдиний центр" може об'єднатися з Партією регіонів. Лідер "Єдиного центру" Віктор Балога заявив, що над цим питанням можна попрацювати.

"Чесно кажучи, я на цю тему не думав, і ще далеко до виборів. Тому, мабуть, питання передчасне", - сказав Балога.

На запитання, належить його партія до провладної чи опозиційної, вінвідповів: "Я все-таки міністр уряду АЗАРОВА, і я не можу бути апріорі в опозиції".

Відповідаючи на запитання, чи не висували йому політичні ультиматуми перед призначенням на посаду міністра, Балога заявив: "Мені у житті ніхто ніколи не ставив ультиматумів. Я вважаю, що той, хто ставить умови, він слабкий. Тому я маю справу з того часу, як займаюся політикою, із сильними особистостями. Це було б дуже дискомфортно для мене, якщо б мені хтось ставив ультиматуми".

Водночас лвдер "Єдиного центру" наголосив, якщо можливість об'єднання його партії з Партією регіонів буде влаштовувати його колег, громаду, то над цим питанням можна буде попрацювати.

Нагадаємо, в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій ішлося про те, що громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися .

Раніше "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. Цю новину підтвердив Азаров.

Читайте також:

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: