Балога не вірить у дострокові вибори президента

Вибори президента відбудуться 17 січня 2010 року, а Симоненко лише хоче догодити БЮТ, вважає голова Секретаріату.

Голова Секретаріату президента Віктор Балога вважає, що президентські вибори відбудуться у строк, передбачений Конституцією.

На його думку, Віктор Ющенко жодного разу не порушив Конституцію і закони України. "Що стосується тих "порушень", про які він (Петро Симоненко - ініціатор імпічменту Ющенка) говорив, у тому числі про призначення губернаторів і зміни у складі Совбеза, то Віктор Ющенко зробив їх у відповідь на слізні прохання про це пані Тимошенко, яка тоді дуже хотіла стати прем'єр-міністром", - відзначив Балога.

Голова Секретаріату також повідомив, що заяви лідера комуністів Петра Симоненка пояснюються його бажанням догодити БЮТ. "Симоненко так надихнувся виконанням доручень Тимошенко, що скоро виборці перестануть розуміти є він членом партії "Батьківщина" (голова Юлія Тимошенко) або главою Компартії", - вважає Балога.

На питання, коли, на його думку, відбудуться президентські вибори, Балога повідомив: " В строк, передбачений Конституцією – 17 січня 2010 року. У мене немає сумнівів".
Він також відзначив, що Ющенко не збирається звертатися до Конституційного суду з приводу обрання дати виборів. "Вибори повинна призначити Верховна рада, і я не думаю, що буде визначена інша дата", - додав Балога.

Нагадаємо, 12 березня лідер КПУ Петро Симоненко повідомив, що фракція Компартії 11 березня звернулася з офіційним листом до керівників усіх фракцій парламенту щодо початку процедури імпічменту президенту.

За його словами, якщо у парламенті буде зібрано 226 підписів народних депутатів, тоді можливо розпочати процедуру імпічменту. Він вважає, що на сьогодні не потрібен спеціальний закон про тимчасову спеціальну слідчу комісію, яка займатиметься цим питанням. За його словами, фахівці вважають, що це можна робити на нині діючій законодавчій базі.

У підготовленому фракцією КПУ поданні зазначається, що президент неодноразово, "систематично порушував Конституцію і закони України".

"Його практична діяльність спрямована на встановлення і зміцнення режиму особистої влади, результатом чого стало блокування роботи всіх гілок влади, руйнація системи управління країною, що призвело до деформації засад державності, втрати керованості державою та поглиблення розколу в суспільстві", - йдеться у тексті подання.

Читайте також:

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Лідер фракції НУ-НС заявив, що нічим не зобов'язаний Ющенку

Комуністи розпочинають імпічмент Ющенку

У Сімферополі відставки Ющенка вимагали порожніми каструлями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: