Балога обіцяє підтримати "ширку" Тимошенко і Януковича

Екс-голова Секретаріату президента стверджує, що вже одного разу відмовив Юлії Тимошенко у допомозі, але вдруге цього не зробить.

Екс-глава Секретаріату президента Віктор Балога підтвердив чутки про те, що прем’єр Юлія Тимошенко зверталася до нього за підтримкою під час переговорів БЮТ і Партії регіонів про створення широкої коаліції.

"Вона (Тимошенко) зверталася до мене завжди, як тільки їй треба було втілити свої політичні плани. Я всіляко допомагав Юлії Володимирівні (саме так ми звертаємося одне до одного – на ім`я й по батькові) тоді, коли це було потрібно країні. Як, наприклад, у 2007 році, під час підготовки й проведення дострокових виборів Верховної ради", - сказав Балога.

"Однак коли розроблялася коаліція БЮТ і Партії регіонів на відомих засадах, я не міг їй посприяти. Підкреслюю: я не проти об`єднання ПР і БЮТ, дай Боже їм натхнення. Проте я за жодних обставин не підтримаю таку коаліцію, яка зазіхає на базові демократичні цінності, обмежує основні права людини, а то й відбирає їх", - додав він.

Водночас Балога зазначив, що Єдиний центр готовий підтримати потенційні домовленості Януковича й Тимошенко, якщо вони вийдуть у другий тур президентських виборів "і сядуть за стіл переговорів щодо принципів нового устрою держави".

"Але устрою виключно демократичного і правового, який робитиме нашу країну сильнішою. Ми можемо підтримати дві політичні сили в конституційному процесі, який має усунути величезні диспропорції у владі та створити надійні запобіжні механізми проти монополізації владних прерогатив", - сказав він.

"БЮТ і ПР разом мають понад 300 голосів у Раді. Це більшість, здатна ухвалювати зміни до Основного Закону. Це більшість, яка може дати суспільству і країні те, що я назвав би "продуктивною стабільністю", - додав Балога.

При цьому він підкреслив, що виступає за президентську форму правління.

Нагадаємо, Балога також вважає, що у Віктора Ющенка все ще зберігаються шанси вдруге стати президентом України. За його словами, Віктор Ющенко як відповідальний політик повинен поставитися серйозно до свого наміру балотуватися на другий термін.

Читайте також:

Балога: Ющенко має шанс знову стати президентом

Луценко: на Ющенка працює "Балогіня", яка розвалює владу

В СБУ посміялися зі справи проти Балоги

Ющенко вважає Тимошенко та Януковича "дуже небезпечними"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: