Балога подав на Луценка до суду

Крім міністра під "гарячу руку" глави президентського Секретаріату потрапили журнал і газета, які надрукували інтерв'ю з Луценком.

Керівник Секретаріату президента Віктор Балога подав до суду на міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, журнал "Фокус" і ужгородську газету "Трибуна".

Про це йдеться в офіційній відповіді Секретаріату президента на відповідний запит газети "Комерсант Україна".

Раніше Юрій Луценко заявляв, що після того, як він розповів про необхідність допиту глави СП в інтерв'ю журналу "Фокус", Балога подав на нього до суду. Міністр також підтвердив інформацію про те, що Балога був допитаний у кримінальній справі, порушеній за фактом розстрілу ужгородського підприємця Олега Грузіна.

"Дійсно, 26 березня 2009 року до Ужгородського міського районного суду було подано позовну заяву Віктора Балоги про захист честі і гідності і спростування недостовірної інформації. Відповідачами у цій справі є Міністерство внутрішніх справ і Юрій Луценко, а також приватні підприємства, які видають журнал "Фокус" і ужгородську газету "Трибуна" (яка передрукувала частину інтерв'ю "Фокусу")",- йдеться у відповіді прес-служби президента.

У документі також підтверджується інформація про допит Балоги, який 28 березня "як законослухняний громадянин з'явився за викликом слідчого".

У своєму коментарі прес-служба акцентує увагу на тому, що в інтерв'ю глава МВС фактично стверджував, що "кримінальна справа була порушена відносно самого Віктора Балоги". "Проте на сьогодні щодо Віктора Балоги не порушено і не розслідується жодної кримінальної справи", - стверджують у Секретаріаті президента. – "По суті, заяви міністра є брехнею і наклепом, розтиражованими журналом "Фокус" і газетою "Трибуна". Ці два видання не зробили нічого, щоб отримати і представити точку зору самого Віктора Балоги".

"Я так і не зрозумів, як постраждали його (Балоги) честь і гідність, якщо він надав свідчення у якості свідка?" – дивується Юрій Луценко. – "Ходити на допити – це обов'язок кожного громадянина, а Балога вважає, що він якийсь особливий".

Читайте також:

Митниця завела справу на літак Балоги

Балогу допитали у справі про вбивство ужгородського бізнесмена

Луценко змусив Балогу спуститися з карпатських вершин

В Ужгороді ні для кого не секрет, що затриманим літаком літає Балога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: