Балога погрожує звільнити і посадити Черновецького

Голова Секретаріату президента пообіцяв відсторонити Черновецького від посади.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога заявив, що голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький у разі подальшого порушення законів "буде відсторонений від займаної посади, а його діяльність стане предметом аналізу правоохоронних органів".

Балога також заявив, що вважає недоцільною дискусію з Черновецьким щодо останніх незаконних рішень столичної влади, окремі з яких уже скасовано указом президента, інші також будуть негайно зупинені у випадку їхньої офіційного публікації.

Голова Секретаріату заявив, що це - виключно правова позиція, в якій немає місця жодним особистісним моментам.

Балога зазначив, що голові КМДА варто вести предметну, фахову розмову про способи вирішення актуальних питань життєзабезпечення столиці. Обрана Черновецьким тональність спілкування з Секретаріатом президента є недопустимою, зазначив Балога.

Як повідомлялося, звернення СП до прокуратури з приводу підвищення житлово-комунальних тарифів у Києві мер назвав "звичайним страхом".

Черновецький звернувся до Віктора Ющенка з проханням розглянути діяльність голови Секретаріату президента Віктора Балоги на засіданні РНБО. Він заявив, що Балога став загрозою безпеці України. Його дії необхідно розглянути на засіданні РНБО і дати йому жорстоку оцінку", - вважає Черновецький.

Читайте також:

Черновецький: Балога набрехав про мене президенту

Черновецький любить Ющенка і не зрадить його

СП: з київською владою повинна розбиратися міліція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: