Балога пообіцяв Черновецькому "адекватну реакцію"

Голова Секретаріату президента заявив, що до початку квітня діяльність київської влади буде дуже ретельно перевірена.

Присвячена ситуації в Києві нарада під головуванням президента Віктора Ющенка виявила посилення кризових тенденцій у житті столиці.

Про це за підсумками обговорення київської ситуації заявив голова Секретаріату глави держави Віктор Балога.

За його словами, в діяльності київської влади були знайдені дуже серйозні вади, що призводять до уповільнення розвитку міста і навіть його поступового занепаду.

Балога повідомив, що президент виступив із різкою критикою роботи столичної влади та особисто мера Леоніда Черновецького. Глава СП розповів, що керманичам столиці було вказано на значні прорахунки у веденні міського господарства.

Претензії до них, у першу чергу, стосувалися розподілу землі, стану об'єктів комунальної власності і ЖКГ, транспортних мереж і доріг, тарифної політики, забезпечення киян теплом і розрахунків за спожиті енергоносії. Також були висловлені зауваження щодо намірів ввести в Києві платну медицину та низку місцевих зборів.

"У відповідь керівники міста намагалися застосувати нехитрий прийом ще з арсеналу радянської партноменклатури - затушувати провали в роботі, власний непрофесіоналізм "дутими" цифрами звершень і новими обіцянками. Однак пафос запевнень не справив очікуваного ефекту. Президент дав чіткі доручення щодо ретельної перевірки виявлених прорахунків. Окремі аспекти діяльності столичної влади вивчатиме Генеральна прокуратура. До кінця березня ці звіти мають лягти на стіл глави держави, вони будуть розглянуті на наступній спеціальній нараді. Будуть зроблені адекватні висновки", - зазначив Балога.

Нагадаємо, Віктор Ющенко на нараді з керівниками столиці жорстко розкритикував їхню роботу, зазначивши, що Київ став "театром абсурду".

Глава держави, зокрема, критикував Черновецького та його команду за складну соціально-економічну ситуацію в місті, політичне протистояння, незаконні тарифні рішення.

Мер Черновецький через поганий стан здоров'я не був присутній на нараді у президента.

Читайте також:

Ющенко назвав Київ "театром абсурду"

Черновецькому стало погано, і він не прийшов до Ющенка

Слідча комісія: Черновецький приховав податки на 100 млн.

Ющенко викликав Черновецького на килим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: