Балога попросив не провокувати Ющенка

Керівник СП вказав Тарасюку "його місце", заявивши, що Ющенко обере професіонала і патріота.

Пропонуючи кандидатуру на пост глави МЗС, коаліція повинна розуміти, що курс держави та президента на євроатлантичну інтеграцію визначений на законодавчому рівні.

Про це заявив керівник секретаріату президента, коментуючи заяву народного депутата Бориса Тарасюка щодо умов його балотування на посаду міністра.

Зокрема, Балога зазначив, що Україна "успішно прямує обраним курсом на протязі останніх років, і цей курс не підлягає обговоренню". За словами керівника СП, нікого не цікавить позиція окремих політиків відносно його підтримки чи не підтримки.

Балога підкреслив, що президент найближчим часом внесе до парламенту свою кандидатуру на посаду міністра. Ющенко готовий розглядати різних претендентів, але обере такого, що найбільше відповідає принципам професіоналізму та патріотизму.

Балога порадив "панові Тарасюку, якщо хочете бути реальним кандидатом, маєте усвідомлювати своє місце у здійсненні зовнішньої політики держави".

На думку глави адміністрації президента, заяви про розбіжності з президентом щодо зовнішньої політики держави говорять про деформоване бачення претендентом місії влади у суспільстві.

"Я закликаю не провокувати президента необміркованими та непрофесійними заявами. Якщо розраховуєш бути реальним кандидатом, спочатку ознайомся з відповідною правовою базою та чітко її дотримуйся", - зазначив Балога.

Керівник секретаріату підкреслив, що лише за таких умов посадові претензії можна буде вважати обґрунтованими.

Читайте також:

Тарасюк не хоче бути міністром закордонних справ

Яценюк не хоче повертатися до МЗС

Огризко попросив Ющенка більше не робити його міністром при Тимошенко

Тимошенко: БЮТ домовляється про одне, а робить по-іншому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: