Балога поскаржився Черновецькому на його ж підлеглих

Керівник президентського Секретаріату стверджує, що з деяких київських підприємців досі вимагається сплата незаконно підвищених тарифів ЖКГ.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога закликає мера Києва Леоніда Черновецького усунути порушення в сфері надання комунальних послуг у столиці.

Про це йдеться в листі Балоги на адресу Черновецького.

В листі зазначається, що останнім часом до глави держави звертаються суб`єкти господарювання з проханням вжити заходів для захисту їх законних інтересів у зв`язку з тим, що деякі комунальні підприємства Києва зобов`язують сплатити тарифи за надані комунальні послуги, зокрема з централізованого водопостачання та водовідведення, у підвищених розмірах, розрахованих на підставі розпоряджень Черновецького, які були скасовані указами президента.

За інформацією підприємців, відмова платити за підвищеними тарифами призводить до безпідставного відключення їм послуг ЖКГ.

Глава Секретаріату переконаний, що такі дії комунальних підприємств є незаконними і можуть призвести до необхідності відшкодування в судовому порядку моральної та матеріальної шкоди.

Такий розвиток подій, на переконання Балоги, може завдати значних збитків Києву та зіпсувати його авторитет.

Читайте також:

Ціни на газ для населення у 2009 році не підвищаться

Черновецький буде балотуватися в президенти

Підвищення тарифів на ЖКГ у Києві перенесли на наступний тиждень

Українці заборгували за комунальні послуги 2 мільярди гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: