Балога про логіку кадрових призначень президента

Балога каже, що Ющенко не буде зважати на колір очей і густоту шевелюри.

Останні призначення керівництва Івано-Франківської та Тернопільської обласних державних адміністрацій викликали дещо нервову реакцію в середовищі окремих політичних сил, що стало наслідком очікування високих дивідендів від результатів недавніх парламентських виборів.

Віктор Балога
УНІАН
Балога наголосив, що не допустить будь-якого тиску на главу держави при підготовці та прийнятті ним кадрових рішень
Про це, як повідомили у прес-службі Президента України, заявив сьогодні глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. На його думку, критика проведених кадрових замін цілком вписується в демократичну практику, однак повинна бути вмотивованою та будуватися не на емоціях, політичних уподобаннях чи короткостроковій кон’юнктурі, а на розумінні перспективи державного будівництва та знанні законодавства.

Балога наголосив, що не допустить будь-якого тиску на главу держави при підготовці та прийнятті ним кадрових рішень.

"Прагнення політичних сил, особливо тих, що вибороли представництво у Верховній Раді, домогтися вигідних їм призначень, очевидне і зрозуміле. Проте така логіка нерідко розходиться з логікою управління державою.

Спроби поставити роботу того чи іншого керівника ОДА в залежність від підсумків виборів не витримує критики з усіх позицій. Президент Віктор Ющенко призначатиме керівництво місцевих адміністрацій тільки за критеріями професійності, моральності та відповідальності. Це незмінний підхід," - наголосив глава Секретаріату Президента.

При цьому Балога вказав, що глава держави уважно ставитиметься до кадрових пропозицій нового уряду і враховуватиме їх при ухваленні остаточного рішення.

"Однак Президентові потрібно подавати кандидатури до призначень на відповідальні пости не з політичних симпатій, кольору очей чи густоти шевелюри. Кабінет Міністрів має ретельно продумувати свої кадрові ініціативи та пам’ятати, що під Указом на призначення керівників місцевих адміністрацій стоїть підпис Президента," - підкреслив Віктор Балога.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: