Балога проти спекуляцій

Віктор Балога розкритикував позицію тих партій - членів блоку НУ-НС, які відмовляються брати участь у створенні єдиної партії на основі блоку.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога закликає Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" не спекулювати заявами про можливе об'єднання в єдину партію не всіх політичних сил, що входять у блок.

Про це сказано у повідомленні прес-служби президента.

Віктор Балога
УНІАН
Віктор Балога закликає створити єдину партію на основі блоку НУ-НС
"Коли звучать припущення про об'єднання у меншому колі, треба розуміти, що будь-яка зміна цієї геометрії означатиме відмову від взятих зобов'язань з усіма наслідками, що випливають", - сказав Балога.

Він вважає блокуванням створення єдиної демократичної партії на основі політсил НУ-НС, зокрема, оголошене призупинення участі партії "Християнсько-демократичний союз" і "Вперед, Україно!", а також заяви окремих політиків.

"За коаліційними перипетіями дехто хоче приховати своє небажання виконувати свою ж передвиборну обіцянку. Це можна було б списати на звичайну політичну безпринципність, якби не йшлося про взяті перед народом і президентом зобов'язання", - сказано у повідомленні.

Крім цього, Балога нагадав, що об'єднання в єдину партію до 2008 року було однією з умов підтримки НУ-НС президентом Віктором Ющенком на позачергових виборах Ради.

"Зневага до довіри щирих прихильників є моральним злочином, що не забувають і не прощають. Зрештою, ті політики, які одержали депутатський мандат, мають пам'ятати й про свої обіцянки главі держави", - сказав він.

Балога ще раз закликав до активної роботи зі створення єдиної партії на основі НУ-НС.

Як повідомляв iPlus, "Народна Самооборона" вирішила не брати участь у створенні єдиної партії на основі НУ-НС до створення коаліції.

Один з лідерів НУ-НС В'ячеслав Кириленко прогнозує, що єдина партія на основі блоку може бути створена у квітні-травні 2008 року.

Президент Віктор Ющенко наполягає на тому, щоб партії, які ввійшли в блок НУ-НС, об'єдналися в одну.

2 серпня партії "Народний Союз Наша Україна", "Вперед, Україно!", "Народний рух України", Українська республіканська партія "Собор", Українська народна партія, "Християнсько-демократичний союз", "Пора", Партія захисників батьківщини й "Європейська партія України" створили Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" для участі у позачергових виборах ради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: