Балога: Тендерна мафія в Раді знову піднімає голову

Балога заявляє, що БЮТ, ПР і комуністи відновлюють чорні схеми в держзакупівлях.

Після нетривалого перебування поза увагою громадськості та засобів масової інформації знову активізувалися парламентські групи, до яких міцно приклеїлося визначення «тендерна мафія», заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога, коментуючи останні законодавчі пропозиції щодо порядку проведення закупівель товарів і послуг за державні кошти.

"Тендерні дони Корлеоне демонструють дива винахідливості, як обібрати державу і переправити бюджетні гроші у власні кишені. Після краху сумнозвісних Тендерної палати і Міжвідомчої комісії, провалу кількох аналогічних схем вони намагаються надати законної сили новим способам наживи на держзакупівлях".

Балога нагадав, як майже два роки тому парламент скасував закон про тендерні процедури, а разом із ним і корупційні органи, через які проводилися махінації.

"Проте подальші події показали, що "тендерна мафія" живіша за всіх живих. На полі битви за державні закупівлі – ті ж дієві особи і виконавці з тих же фракцій. Вони знову затягли нудні куплети з приспівом на тему турботи про державні інтереси. Примітно, що це представники тих політичних сил, лідери яких пішли в президентський похід під гаслами боротьби з корупцією. Отже, під шумок виборів Глави держави у Верховній Раді депутатами з фракцій БЮТ, Партії регіонів і комуністів здійснюється спроба хоч тушкою, хоч опудалом протягти нову злочинну схему приватного збагачення. У ній вже фігурують інші назви тендерних органів, але з тим же призначенням – красти, красти і ще раз красти!".

Лідер ЄЦ припускає, що Віктор Ющенко застосує вето, якщо Рада схвалить запропонований порядок проведення державних закупівель. Водночас це голосування покаже, наскільки лідери тих політичних сил, депутати яких підтримають нову корупційну схему, чесні у своїх намірах боротися зі зловживаннями.

Нагадаємо, в листопаді джерела в Партії регіонів повідомляли, що лідер "Єдиного Центру" Віктор Балога вирішив підтримати на майбутніх президентських виборах Віктора Януковича.

"Так, переговори майже закінчилися, вони працюють в нашу підтримку, а ми залишаємо контроль над Закарпаттям за Балогою", - відзначили в ПР.

Читайте також:

Держзамовлення на новорічні подарунки щороку отримує одна компанія

ВР ліквідовує Тендерну палату

Балога таки вирішив підтримати Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: