Балога: вибори не на часі, треба думати про коаліцію

Віктор Балога вважає, що зараз не варто думати про вибори і бачить можливості для створення коаліції.


Віктор Балога бачить кілька конфігурацій коаліції, яка могла би бути сформована у Верховній раді.

"Я вважаю, що шлюзи відкрито для того, щоб у парламенті 6-го скликання знайшли порозуміння всі політичні сили, щоб сформувати нову коаліцію", - сказав Балога.

Віктор Балога
УНІАН
При цьому він наголосив, що форматів нової коаліції багато. "І Партія регіонів – БЮТ, і "Наша Україна" - БЮТ – Блок Литвина і багато інших варіантів. Зараз двері відкриті. Сідайте домовляйтесь", - сказав глава Секретаріату.

Він додав, що це буде "добрим кроком" для консолідації суспільства та заощадження коштів, необхідних для стабілізації економічної ситуації в країні.

Балога зауважив, що сьогодні не потрібно думати про проведення позачергових виборів. "Наше основне завдання у 2008 році – це стабілізація економічної ситуації, а потім вже потрібно думати, чи буде можливість сформувати нові політичні союзи у нині діючому парламенті", - сказав він.

Керівник Секретаріату переконаний, що проведення ще одних виборів до ВР залежить виключно від політичних сил у парламенті. "Тому сьогодні і Блок Литвина, і Партія регіонів, і Наша Україна, і БЮТ, і комуністи врешті-решт мають право думати про те, чи є можливість їм сформувати коаліцію", - сказав він.

Балога зауважив, що указ президента про дострокові вибори призупинено і "м’яч закинутий на поле Верховної ради".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: